2013. aasta edetabelid (+84kg)

2013 maaila üldtabel (+84 kg)Aasta lõpp hakkab lähenema ja Maailma Karate Föderatsioon on avalikustanud lõplikud edetabelid nii üldises kui ka Premier League arvestuses. +84kg kaaluvate meeste maailma edetabelis on Lauri hetkel 15. ning Premier League 2013. aasta hooaja kokkuvõttes 21. kohal.

Käesolev aasta ei ole Lauri jaoks olnud kuigi edukas. Üle tuli elada kogu senise karjääri raskeim vigastus, mis jättis Lauri koguni pooleks aastaks võistlustest kõrvale. Vahele jäid Euroopa meistrivõistlused ja enamik 2013. aasta maailmakarika etappe. Kui eelmisel aastal lõpetas Lauri Premier League hooaja 6. kohal, siis seekordne 21. koht erilist rõõmu ei paku. Siiski, rahul võib olla sellega, et aasta viimasel maailmakarika etapil näitas Lauril taas oma endist taset ja võitles välja 5. koha.

+84kg kaaluvate meeste üldtabelis on Lauri aasta lõppedes 15. kohal. Üldarvestust on peetud alates 2010. aastast ning selle koostamisel arvestatakse lisaks maailmakarika etappidele tulemusi ka rahvusvahelistelt tiitlivõistlustelt. Sellel aastal jäid Euroopa meistrivõistlused vahele, aga tuleval aastal on võimalus heade kohtade ja edetabeli punktide eest võidelda lausa kahel tiitlivõistlusel: 2014. aasta mais ootab ees EM Tamperes ja novembris MM Bremenis. Ees ootab põnev aasta.