German Open 2013

Lauri EST Openil 2013Käesoleval nädalavahetusel toimus Saksamaal Hanaus Karate1 Premier League etapp. Tänasel teisel võistluspäeval astus üle pika aja võistlustulle ka Lauri. Kahjuks pidi Lauril meeste kehakaalus +84 kg leppima vaid ühe matšiga. Avaringis tuli vastu võtta 0:3 kaotus noorelt Venemaa U21 vanuseklassi esinumbrilt Mihhali Davidovilt. Lauri alustas matši aktiivselt, aga kohe matši alguses läksid üheaegselt sooritatud löökidest punktid venelasele. Seisult 2:0 tuli taktikat muuta, kuid oma rütmi ei suutnud Lauri kuni lõpuni leida ning punktiarve jäigi avamata. Venelase ennetustehnikad osutusid ka edaspidi väga efektiivseteks. Davidov võitis veel kolm matši ja jõudis poolfinaal, kus jäi aga kindlalt 8:0 alla prantslasele Salim Bendiabile. Kuna Lauri vastane finaali ei jõudnud ei jäänud võimalust ka lohutusringiks.
Edasi kavatseb Lauri taas korraks hoo maha võtta. Kuu alguses ilmsiks tulnud kõhuprobleemide olemus vajab täpsustamist ning selleks on uuel nädalal plaanis mitmed uuringud.

Eks edasised plaanid sõltuvad neist uuringutest. Hetkel trenni teha nagu saaks, aga võistlusteks vajaliku võimu sees ei ole. Vajan veidi puhkust. Kogu suvi on väga tiheda graafikuga olnud. Ilmselt on neli rasket laagrit ja need hiljutised kõhuhädad, mis mõningal määral vaevavad ka praegu, oma jälje jätnud. Samas tehtud töö ei kao kuhugi ja siit edasi saab ainult paremaks minna.