RTF-belt toetab Lauri ettevalmistust MM-ks

RTF-belt vöökott5.-9. novembril toimub Saksamaal Bremenis karate MM, milleks ettevalmistust alustab Lauri juba käesolevast nädalast.

Suvine periood on Lauri jaoks hooajaväline aeg, mil ta võistlemisega ei tegele. Sellele vaatamata ootavad suvel ees suured mahud ja rasked treeningtunnid. Suve esimesel poolel on treeningute põhirõhk üldkehalisel ettevalmistusel, mis koosneb peamiselt jõu- ja vastupidavustreeningutest ning sportmängudest. Juuli lõpus läheb fookus tagasi eriala treeningutele, kui eest ootab Karateklubi Falco suvelaager ning rahvusvahelised laagrid Rakveres ja Istanbulis.

Koostöös OÜ RTF-belt-ga on Sul võimalus anda oma panus Lauri MM-i ettevalmistustüskli õnnestumiseks. Ostes rtf.ee veebipoest vöökoti kupongiga mengel15 (kirjuta see kassas olles kupongi aknasse), toetad Sa Lauri MM ettevalmistust 4 € -ga  iga kupongiga ostetud koti kohta. Täpsema info leiad SIIT.

Olen RTF-belt vöökotti kasutanud juba paar kuud. RTF-belti võlu peitub tema lihtsuses ja universaalsuses. See on lihtne vöökotike, millega saab ilma ebamugava loksumise ja rappumiseta kaasas kanda näiteks võtmeid ja igas mõõdus telefone. Sobib väga hästi nii tõsiseks sportimiseks kui ka aktiivseks vaba aja veetmiseks.

Toeta Laurit koos RTF-belt-ga!